VDE СЕЧАЧ/СОГОЛУВАЧ НА ЖИЦИ KNIPEX1426

3.481,00 ден.   Спореди

Клешти за електрични инсталации.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.481,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Клешти за електрични инсталации.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка