VDE КОМБИНИРАНА КЛЕШТА 160 MM KNIPEX 01 06 160

2.714,00 ден.   Спореди

Со подолго сечиво за подебели кабли и отпорна на абење дури и при континуирана употреба. Изработена од челик/хром –ванадиум, калена со масло. Рабовите за сечење се дополнително прекалени.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.714,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со подолго сечиво за подебели кабли и отпорна на абење дури и при континуирана употреба. Изработена од челик/хром –ванадиум, калена со масло. Рабовите за сечење се дополнително прекалени.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка