VARTA V-MAN POWER PACK ПРОФЕСИОНАЛЕН ПОЛНАЧ

4.307,00 ден.   Спореди

Комплетно решение за мобилни телефони: можете да го полните вашиот мобилен телефон секаде и во секое време, како и навигационите GPS уреди, MP3-плеер и сл. Полначот V-Man работи на 2 мобилни телефони ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.307,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Комплетно решение за мобилни телефони: можете да го полните вашиот мобилен телефон секаде и во секое време, како и навигационите GPS уреди, MP3-плеер и сл. Полначот V-Man работи на 2 мобилни телефони или до 10 MP3-плеери. Статусот на полнење е прикажан со 3 сини LED диоди. Благодарение на LiIon технологија, полнењето трае само 1 до 2 часа по еден уред. Речиси 100% покриеност на пазарот од USB-IN & USB-OUT функцијата.Со V-Man приклучокот можат да се наполнат уреди кои се полнат преку USB.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка