VARTA PROFESSIONAL литиумска батерија- 9 V

1.121,00 ден.   Спореди

Varta Литиумската батерија 9 V block има минимално авто- празнење и затоа е идеална за детектори за чад. Минимум авто-празнење од само 15% по 10 години чување. Извонреден квалитет, максимален капаци...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.121,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Varta Литиумската батерија 9 V block има минимално авто- празнење и затоа е идеална за детектори за чад. Минимум авто-празнење од само 15% по 10 години чување. Извонреден квалитет, максимален капацитет и перформанси со заштита од оптимална истекување. Литиумските батерии 9V не содржат жива, олово или кадмиум и имаат патентиран механизам за безбедност.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка