VARTA POWER PLAY СОЛАРЕН ПОЛНАЧ СО 2АА

4.307,00 ден.   Спореди

Висококвалитетен соларен полнач со два соларни панели и многу опции за полнење. Полни 2 традиционалните mignon батерии со помош на сончева светлина или со USB преку вашиот компјутер или лаптоп. USB из...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.307,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Висококвалитетен соларен полнач со два соларни панели и многу опции за полнење. Полни 2 традиционалните mignon батерии со помош на сончева светлина или со USB преку вашиот компјутер или лаптоп. USB излезот ги обезбедува со струја мобилните уреди како мобилни телефони, PDA итн со нова енергија. Овој соларен полнач бара малку простори затоа е совршено решение за итно напојување за надворешна употреба или кога патувате.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка