VARTA LCD ПОЛНАЧ , 12V USB + 4X AA 2700M

3.894,00 ден.   Спореди

Висококвалитетниот Varta LCD полнач има модерен LCD екран и други извонредни карактеристики, вклучувајќи ја и способноста да полните батерии преку преносен компјутер (USB-in). Откако батериите ќе ги с...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.894,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Висококвалитетниот Varta LCD полнач има модерен LCD екран и други извонредни карактеристики, вклучувајќи ја и способноста да полните батерии преку преносен компјутер (USB-in). Откако батериите ќе ги ставите во полначот се покажува моменталниот статус на батериите.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка