VARTA 362 Минијатурна батерија сребрен оксид

118,00 ден.   Спореди

Алкална минијатурна батерија за уреди како џебни калкулатори, камери, клучеви за автомобил со светилки и сл.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 118,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Алкална минијатурна батерија за уреди како џебни калкулатори, камери, клучеви за автомобил со светилки и сл.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка