Vaillant VER100

Vaillant VER100

4.499,00 ден.   Спореди

Vaillant VER100, Панел Конвектор, Боја Бела, 1 КW, загревање до 10м/2, термостат, регулација на температура,начин на монтажа: на зид и преносни тркалца, Димензии, В:Ш:Д: 43:42:8.5 см


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.499,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Vaillant VER100, Панел Конвектор, Боја Бела, 1 КW, загревање до 10м/2, термостат, регулација на температура,начин на монтажа: на зид и преносни тркалца, Димензии, В:Ш:Д: 43:42:8.5 см

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи