V3-331-P3KT white, 13.3'', Ultra Slim, Intel® Pentium Dual-coreCore 3556U, Intel HD, 4GB DDR3, 500GB HDD, 2xUSB (1 x USB 3.0, 2 X USB 2.0), Card Reader, Camera, HDMI, Ethernet, BT, Linux

V3-331-P3KT white, 13.3'', Ultra Slim, Intel® Pentium Dual-coreCore 3556U, Intel HD, 4GB DDR3, 500GB HDD, 2xUSB (1 x USB 3.0, 2 X USB 2.0), Card Reader, Camera, HDMI, Ethernet, BT, Linux

20.990,00 ден.   Спореди

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 20.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка