UTP Connector gold plated 8P8C 3-fork for solid CAT6 cable

18,00 ден.   Спореди

Modular 8P8C RJ45 plug

30u” gold plated

Perfect for use with solid UTP CAT6 LAN cables (AWG 23), like UPC-6004SE-SO


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 18,00 ден.

пред 3 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 18,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Modular 8P8C RJ45 plug

30u” gold plated

Perfect for use with solid UTP CAT6 LAN cables (AWG 23), like UPC-6004SE-SO

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка