UTP CAT5E Cable 305M INTEX IT-305ME

3.390,00 ден.   Спореди

UTP CAT5E Cable 305M INTEX IT-305ME


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.390,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


UTP CAT5E Cable 305M INTEX IT-305ME

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка