Used/Repaired Proview 17" DX-777/DX-787 white/silver-black

Used/Repaired Proview 17" DX-777/DX-787 white/silver-black

553,00 ден.   Спореди

Used/Repaired Proview 17" DX-777/DX-787 white/silver-black


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 553,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Used/Repaired Proview 17" DX-777/DX-787 white/silver-black

Дијагонала 17'' Inches
Екран на допир No
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка