USB X4-TECH BOGIEMAN IV MP3-PLAYER 2GB

1.593,00 ден.   Спореди

Овој MP3 плеер не само што можете да го користите за слушање музика, туку исто така може да работи и како дигитален снимач на глас (звук), со капацитет на снимање до 40 часа. Вградената мемо...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.593,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој MP3 плеер не само што можете да го користите за слушање музика, туку исто така може да работи и како дигитален снимач на глас (звук), со капацитет на снимање до 40 часа. Вградената меморија може исто така да Ви послужи и за чување останати податоци бидејќи уредот можете да го поврзете со компјутер преку USB порта.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка