USB Universal Car Charger Natec 2A Dual Socket Black

266,00 ден.   Спореди

UNIVERSAL USB CAR CHARGER 2A
- Universal USB Car charging adapter DC 12V-24V -> DC 5V 2A,
- Perfect for charging most USB rechargeable devices,
- Compact size ideal for traveling by car...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 266,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


UNIVERSAL USB CAR CHARGER 2A
- Universal USB Car charging adapter DC 12V-24V -> DC 5V 2A,
- Perfect for charging most USB rechargeable devices,
- Compact size ideal for traveling by car.


PRODUCT SPECIFICATION
Input voltage DC 12-24V
Output voltageDC 5V
Output current2A
Number of USB ports 2

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка