USB to PS/2 Converter 2 ports
USB to PS/2 Converter 2 ports

USB to PS/2 Converter 2 ports

179,00 ден.   Спореди

UAPS12 USB to 2 ports PS/2 converter USB A plug/2 x MDIN 6F 50cm cable

USB to PS/2 USB A plug/MDIN6F * 2 ports 3ft cable
Allows to connect PS/2 mouse and PS/2 keyboard via USB port


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 179,00 ден.

пред 4 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 180,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


UAPS12 USB to 2 ports PS/2 converter USB A plug/2 x MDIN 6F 50cm cable

USB to PS/2 USB A plug/MDIN6F * 2 ports 3ft cable
Allows to connect PS/2 mouse and PS/2 keyboard via USB port

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка