USB to Infrared USB2.0 Full Speed to IrDA small stick form, w/extension USB cable

152,00 ден.   Спореди

USB to Infrared USB2.0 Full Speed to IrDA small stick form, w/extension USB cable


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 152,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


USB to Infrared USB2.0 Full Speed to IrDA small stick form, w/extension USB cable

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка