USB to Audio Adapter 5.1 w/Mic Jack 3D Sound
USB to Audio Adapter 5.1 w/Mic Jack 3D Sound

USB to Audio Adapter 5.1 w/Mic Jack 3D Sound

250,00 ден.   Спореди

General Features:
* USB 2.0 interface
* Plug and Play
*Support 3D sound stereo 5.1 channel sound track virtual speaker shifter
* Stereo Sound Effects
* Virtual Speaker Shifter
...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 250,00 ден.

пред 5 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 251,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


General Features:
* USB 2.0 interface
* Plug and Play
*Support 3D sound stereo 5.1 channel sound track virtual speaker shifter
* Stereo Sound Effects
* Virtual Speaker Shifter
* Speaker/Headphone in jack
* Microphone in jack

Regulatory Approvals:
* FCC
* CE

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка