USB powered Alkaline/NiMH/NiCD Battery Charger w/ 2 sockets - USUAL BATTERIES CAN BE RECHARGED !!!

683,00 ден.   Спореди

USB powered Alkaline/NiMH/NiCD Battery Charger w/ 2 sockets - USUAL BATTERIES CAN BE RECHARGED !!!


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 683,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


USB powered Alkaline/NiMH/NiCD Battery Charger w/ 2 sockets - USUAL BATTERIES CAN BE RECHARGED !!!

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка