usb-Kingston DataTraveler G3 8GB

580,00 ден.   Спореди

Интерфејс: USB 2.0; Брзина на читање: 10 MB/s; Брзина на запишување: 5 MB/s ; Капацитет: 8 GB


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 580,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Интерфејс: USB 2.0; Брзина на читање: 10 MB/s; Брзина на запишување: 5 MB/s ; Капацитет: 8 GB

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка