USB HUB 2.0 4-Port Omega OUH243B BLACK

200,00 ден.   Спореди

USB HUB 2.0 4-Port Omega OUH243B BLACK. Type: interface: USB 1.1 i 2.0 Max. load a single socket: 500 mA Weight: 40g Cable lenght: 60cm Note: - compatible with all versions MS Windows, Mac Hub is desi...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 200,00 ден.

пред 5 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 219,00 ден.

пред 6 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 220,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


USB HUB 2.0 4-Port Omega OUH243B BLACK. Type: interface: USB 1.1 i 2.0 Max. load a single socket: 500 mA Weight: 40g Cable lenght: 60cm Note: - compatible with all versions MS Windows, Mac Hub is design to build-up capability of your computer. Include 4 additional USB 2.0 High Speed port, that provides better efficiency of data transmission up to 480 Mb/s. HUB can be connected with all USB 1.1 or 2.0 devices: mouse, keyboard, MP3 player, skanner, digital camera, printer, pendrive, ect.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка