USB FLASH MEMORY KINGSTON 4GB USB 2.0 DTMFG2

USB FLASH MEMORY KINGSTON 4GB USB 2.0 DTMFG2

359,00 ден.   Спореди

За технички карактеристики на овој производ обратете се во продажните салони на Neptun.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 359,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


За технички карактеристики на овој производ обратете се во продажните салони на Neptun.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка