USB Drive 64GB Verbatim Pinstripe Black USB 2.0

1.290,00 ден.   Спореди

Features and Benefits
•Push and Pull Sliding feature,
•Password Protection Software Trial available for download


System Requirements
Windows 2000, XP, Vista, 7
Mac OS 9 ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.290,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features and Benefits
•Push and Pull Sliding feature,
•Password Protection Software Trial available for download


System Requirements
Windows 2000, XP, Vista, 7
Mac OS 9 or higher, Linux 2.4.0 or higher.

Specifications:
•Product Weight: 8.6 grams
•Product Dimensions: 54 x 21 x 9.22mm (L x W x H)
•Minimum Read Speed: 10MB/sec
•Minimum Write Speed: 4MB/sec
•Pack Contents:USB Drive
Note: Performance is dependent on file size and computer capabilities.

Капацитет 64 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка