USB Cable OTG Male Mini to Standard Female port Cablexpert

90,00 ден.   Спореди

Features
-OTG USB adapter cable, male USB mini-B to female USB A
-Allows connecting standard USB peripherals to smart phones and tablets
-Works with all phones and tablets that support OTG...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 90,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
-OTG USB adapter cable, male USB mini-B to female USB A
-Allows connecting standard USB peripherals to smart phones and tablets
-Works with all phones and tablets that support OTG

Specifications
-Connectors: USB 2.0-A female and USB mini-B male
-Interface: USB 2.0
-OTG function (On-The-Go)
-Cable length: 15 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка