USB Cable for Iphone 5 and 6 Lightning White Omega

280,00 ден.   Спореди

Universal cable USB cable (data transfer and charger) for Apple products.
For: IPHONE5,6/IPAD4/IPAD mini


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 280,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Universal cable USB cable (data transfer and charger) for Apple products.
For: IPHONE5,6/IPAD4/IPAD mini

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка