USB Cable for Iphone 5 and 6 Lightning Pink & Green Fabric Braided Omega

279,00 ден.   Спореди

Universal, high quality, flexible and fabric braided USB cable with LIGHTNING endings for Apple products.

It allows charging and data transfer in devices:
- iPhone 5, 5S i 5C, 6, 6 PLUS...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 279,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Universal, high quality, flexible and fabric braided USB cable with LIGHTNING endings for Apple products.

It allows charging and data transfer in devices:
- iPhone 5, 5S i 5C, 6, 6 PLUS
- iPad 4
- iPad Air
- iPad mini, iPad mini retina
- iPod touch 5
- iPod nano 7

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка