USB 3.0 SATA Adapter

1.250,00 ден.   Спореди

AUS03 USB 3.0 SATA adapter

GIGABYTES IN YOUR POCKET
* SuperSpeed USB 3.0 data transfer!
* Suitable for any SATA hard disks
* Windows 7 compatible

Features


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.250,00 ден.

пред 3 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.347,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


AUS03 USB 3.0 SATA adapter

GIGABYTES IN YOUR POCKET
* SuperSpeed USB 3.0 data transfer!
* Suitable for any SATA hard disks
* Windows 7 compatible

Features

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка