USB 3.0 Ports MB to Case Extension Bracket

270,00 ден.   Спореди

Features
Double USB 3.0 receptacles on bracket
Motherboard connectop IDE 20 pins

Specifications
Cable length: 0.45 m
Connector for the motherboard: IDE20P male


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 270,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
Double USB 3.0 receptacles on bracket
Motherboard connectop IDE 20 pins

Specifications
Cable length: 0.45 m
Connector for the motherboard: IDE20P male

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка