USB-телескопска леќа

5.605,00 ден.   Спореди

Еен од најдобрите изуми во изминативе години! Со леќата за компјутер можете да го приклучите телескопот со вашиот компјутер. Можете да ги снимате, зачувате и уредувате вашите обсервации со помош на вк...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.605,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Еен од најдобрите изуми во изминативе години! Со леќата за компјутер можете да го приклучите телескопот со вашиот компјутер. Можете да ги снимате, зачувате и уредувате вашите обсервации со помош на вклучениот софтвер. За внесување на леќи со Ø 31.7 mm + 24.5 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи