USB МЕМОРИСКИ СТИК - ПРОГРАМСКИ

2.714,00 ден.   Спореди

USB-мемориски стик за автоматско програмирање на функциите регулатор за температура. Инвентивен програм за сетирање на функции во вашиот персонален термостат (пакет бр. 61 61 00, 56 02 18) за заштеда ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.714,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


USB-мемориски стик за автоматско програмирање на функциите регулатор за температура. Инвентивен програм за сетирање на функции во вашиот персонален термостат (пакет бр. 61 61 00, 56 02 18) за заштеда на енергија и контрола на температурата. Бежичен трансфер на модифицираните функции или профилот.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи