USB ИНФРАЦРВЕН ПРОГРАМЕР FS20 IRP

2.779,00 ден.   Спореди

FS20 IRP го прави едноставно програмирањето и конфигурирањето на FS20 системот. Исто така, тој го проширува опсегот на функциите на избраните предаватели на FS20 програмата. Со испорачаниот Windows с...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.779,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


FS20 IRP го прави едноставно програмирањето и конфигурирањето на FS20 системот. Исто така, тој го проширува опсегот на функциите на избраните предаватели на FS20 програмата. Со испорачаниот Windows софтвер сите конфигурации на предаватели (адресирање, инструкции, доделување на канали и сл.) можете прегледно и едноставно да ги документирате. Покрај тоа, секое копче на предавателот има можност за 3 мемории кои досега кај обичните предаватели не беше возможно. Конечната конфигурација можете да ја чувате на вашиот компјутер, кои преку USB можете да ги префрлите на FS20IRP, кој потоа праќа податоци на FS20.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка