USB ЕНДОСКОП BS-15

3.193,00 ден.   Спореди

Со овој ендоскоп сами и без напор ќе прегледате тешко достапни места и секаде ќе може да направите слика на состојбата. Флексибилен врат од 96 cm должина е идеален за цевки и канали во домот или автом...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.193,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со овој ендоскоп сами и без напор ќе прегледате тешко достапни места и секаде ќе може да направите слика на состојбата. Флексибилен врат од 96 cm должина е идеален за цевки и канали во домот или автомобили за испитување на оштетувања или корозија. Двоструко LED-Камера-светлото овозможува оптимално осветлување. Напојувањето со напон е директно преку USB -приклучокот. BS-15 овозможува видеоснимање и користење на шнапс-шус функција која е проширена со софтверски ЗУМ. Ендоскопот е одличен за домашни занаети, хоби и хоби-биолози, на пример за набљудување животински градби тесни премини или преглед на птичји гнезда.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка