UPS Hantol 3000VA/1500W w/AVR, LCD, Surge Protection, 4 Batteries, USB, x2 Fax/modem HU3000

14.851,00 ден.   Спореди

UPS Hantol 3000VA/1500W w/AVR, LCD, Surge Protection, 4 Batteries, USB, x2 Fax/modem HU3000

UPS Hantol 3000VA/1500W Line Interactive Power Protection

INPUT
Rated power 3000 ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 14.851,00 ден.

пред 6 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 14.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


UPS Hantol 3000VA/1500W w/AVR, LCD, Surge Protection, 4 Batteries, USB, x2 Fax/modem HU3000

UPS Hantol 3000VA/1500W Line Interactive Power Protection

INPUT
Rated power 3000 VA
Voltage 220 Vac

Frequency 50/60 Hz auto sensing

OUTPUT
Rated power 3000 VA

Wave form on battery PWM/DC
Frequency on battery operation 50 or 60 Hz (± 0.5%)
BATTERIES
Rating 12v7,5Ah x4
Typical recharge time 8 h

Color Black
Communication USB

Safety compliance EN 62040-1 and Directives 2006/95/EEC
EMC conformance EN 62040-2 category C2 and Directives 2004/108/EEC

Marks CE
Operating temperature 0 ÷ 45 °C
Relative humidity
10-95% no condensino

Socket: 3 universal
LAN(fax/Modem): 2
FAN: 1

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка