UPS Battery 12V 80AH

8.990,00 ден.   Спореди

UPS Battery 12V 80AH. Completely maintenance-free Grid alloy formula Low self-discharge Specifications Nominal voltage: 12 V DC Dimensions: 260 x 213 x 168 mm Weight: 22.5 kg


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 8.990,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


UPS Battery 12V 80AH. Completely maintenance-free Grid alloy formula Low self-discharge Specifications Nominal voltage: 12 V DC Dimensions: 260 x 213 x 168 mm Weight: 22.5 kg

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка