Universal Charger Adapter Power 96W Supply for Laptop Notebook

700,00 ден.   Спореди

Features: Brand new,High Quality. LED Indicator Input power:100w Output power:96w Input voltage range: Ac110-240v Adjustable Output Voltage:12v/15v/16v/18v/19v/20v/24v Overload and short circuit prote...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Купи Лесно http://www.kupilesno.mk Детали 700,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features: Brand new,High Quality. LED Indicator Input power:100w Output power:96w Input voltage range: Ac110-240v Adjustable Output Voltage:12v/15v/16v/18v/19v/20v/24v Overload and short circuit protection. Compatible with SONY/HP/IBM notebook,etc.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка