Unex KS084 Network Kit (8 Port Switch+4xnetwork cards+cables)

Unex KS084 Network Kit (8 Port Switch+4xnetwork cards+cables)

2.035,00 ден.   Спореди

Unex KS084 Network Kit (8 Port Switch+4xnetwork cards+cables)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.035,00 ден.

пред 4 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.052,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Unex KS084 Network Kit (8 Port Switch+4xnetwork cards+cables)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка