UMI LONDON, Black, Toughest dual protection smartphone 3G (900/2100) Dual SIM, 5" Sharp IPS LCD Display, 1280x720 HD resolution, CPU MT6580 Quad core 1.3GHz, 1GB RAM, 8GB ROM, Mali 400 GPU, Dual T2X-1 2.5D Glass Twin shield technology, 3M Pressure ab

5.650,00 ден.   Спореди

UMI LONDON
• Black
• Toughest dual protection smartphone 3G (900/2100) Dual SIM
• 5`` Sharp IPS LCD Display
• 1280x720 HD resolution
• CPU MT6580 Quad core 1.3GHz
• 1GB R...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 5.650,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


UMI LONDON
• Black
• Toughest dual protection smartphone 3G (900/2100) Dual SIM
• 5`` Sharp IPS LCD Display
• 1280x720 HD resolution
• CPU MT6580 Quad core 1.3GHz
• 1GB RAM
• 8GB ROM
• Mali 400 GPU
• Dual T2X-1 2.5D Glass Twin shield technology
• 3M Pressure absorption with Double Coated Foam tape
• Customized Exquizite aluminium alloy
• Rear 8 Mpixels Sony IMX149 Camera with flashlight
• 2 Mpixels Rear camera
• Recording HD video
• Android 6.0 Marshamallow
• FM Radio
• GPS
• WiFi
• Bluetooth 4.0
• Micro SD slot
• 3.5mm earphone port
• Battery 2050mAh

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка