Ultra Short Throw - XGA (1024x768) - 2700 ANSI - 10.000:1 - 4:3 nAMDve/16:9 selectable - D-Sub/HDMI1.3/RCA/LAN/USB - 2.8Kg - <29db - 6500 hours lamp life (Eco Mode) - 1x10W speaker - DLP - 3D Ready - Brilliant color - Romanian OSD

48.531,00 ден.   Спореди

Ultra Short Throw - XGA (1024x768) - 2700 ANSI - 10.000:1 - 4:3 nAMDve/16:9 selectable - D-Sub/HDMI1.3/RCA/LAN/USB - 2.8Kg - <29db - 6500 hours lamp life (Eco Mode) - 1x10W speaker - DLP - 3D Ready - ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 48.531,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ultra Short Throw - XGA (1024x768) - 2700 ANSI - 10.000:1 - 4:3 nAMDve/16:9 selectable - D-Sub/HDMI1.3/RCA/LAN/USB - 2.8Kg - <29db - 6500 hours lamp life (Eco Mode) - 1x10W speaker - DLP - 3D Ready - Brilliant color - Romanian OSD

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка