Ucom USB006 USB2.0 Bluetooth Dungle

Ucom USB006 USB2.0 Bluetooth Dungle

197,00 ден.   Спореди

Ucom USB006 USB2.0 Bluetooth Dungle


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 197,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ucom USB006 USB2.0 Bluetooth Dungle

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка