Ucom UC450W ATX Power Supply 24PINS/SATA

Ucom UC450W ATX Power Supply 24PINS/SATA

650,00 ден.   Спореди

Шифра 22187 - Ucom UC450W ATX Power Supply 24PINS/SATA


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 650,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 22187 - Ucom UC450W ATX Power Supply 24PINS/SATA

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка