Ucom UC-655 5.0 Mega pixels Web Camera with microphone

417,00 ден.   Спореди

Ucom UC-655 5.0 Mega pixels Web Camera with microphone


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 417,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ucom UC-655 5.0 Mega pixels Web Camera with microphone

Резолуција 5 MP
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка