Ucom UC-6368 Headphones with microphone 3.5mm Plug, PVC

248,00 ден.   Спореди

Ucom UC-6368 Headphones with microphone 3.5mm Plug, PVC


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 248,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ucom UC-6368 Headphones with microphone 3.5mm Plug, PVC

Тип на H&M Headphone + Microphone
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка