TwinWheel Playstation 2 + PC USB GENIUS

2.790,00 ден.   Спореди

USB,PS2 Game port,Win Vista/XP/Me/2000/98,PS3 Compatibl Playstation one&2,Number of buttons:12,D-pad,Foot pedals,Vibration Feedback


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 2.790,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


USB,PS2 Game port,Win Vista/XP/Me/2000/98,PS3 Compatibl Playstation one&2,Number of buttons:12,D-pad,Foot pedals,Vibration Feedback

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка