TwinMOS DDR 128MB, 128 MB, SO-DIMM SDRAM, 266 MHz, Latencija CL5

67,00 ден.   Спореди

MEMORII MODULI TwinMOS TwinMOS DDR 128MB, 128 MB, SO-DIMM SDRAM, 266 MHz, Latencija CL5


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 67,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MEMORII MODULI TwinMOS TwinMOS DDR 128MB, 128 MB, SO-DIMM SDRAM, 266 MHz, Latencija CL5

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка