TV Tuner Omega DVB-T USB2.0 Dongle T-300 Nano w/Remote Control

984,00 ден.   Спореди

TV Tuner Omega DVB-T USB2.0 Dongle T-300 Nano w/Remote Control


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 984,00 ден.

пред 4 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.090,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TV Tuner Omega DVB-T USB2.0 Dongle T-300 Nano w/Remote Control

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка