TV Samsung UE32J4000 32" LED HD Ready 1366 x 768 16:9 100Hz HDMI x2/USB/Scart/Optical/DVB-C-T/DTS

16.990,00 ден.   Спореди

TV Samsung UE32J4000 32" LED HD Ready 1366 x 768 16:9 100Hz HDMI x2/USB/Scart/Optical/DVB-C-T/DTS. 4 Series 32 inches (80cm) Inch 1366 x 768 DVB-T / C DTV Tuner Video 100 Clear Motion Rate Image Edito...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 16.990,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TV Samsung UE32J4000 32" LED HD Ready 1366 x 768 16:9 100Hz HDMI x2/USB/Scart/Optical/DVB-C-T/DTS. 4 Series 32 inches (80cm) Inch 1366 x 768 DVB-T / C DTV Tuner Video 100 Clear Motion Rate Image Editor: Hyper Real Engine Dynamic Contrast Ratio: Mega Contrast Wide Colour Enhancer (Plus) Film Mode available Audio 10W x 2 Sound Output (RMS) Dolby Digital Plus DTS Sound Studio DTS Premium Audio Down Firing + Full Range Input and output Digital Audio Out (Optical) x 1 , HDMI x 2, RF input x 1, USB x 1, Headphone x 1, CI Slot x 1 Accessories Remote control TM1240A

Дијагонала 32'' Inches
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка