TV LED LG 42LW5500

15.590,00 ден.   Спореди

Tip: LCD Dijagonala : 32" Rezolucija 1366x768 Golemina na tocka: 0.3mm Odziv: 8ms Kontrast: 5.000.000:1 dinamicki, 8000:1 staticki Prikljucoci: 1 x AV, 1 x S-Video, 1 x VGA, 1 x Component video, 2 x H...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конико компјутери http://www.koniko.com.mk/   Детали 15.590,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tip: LCD Dijagonala : 32" Rezolucija 1366x768 Golemina na tocka: 0.3mm Odziv: 8ms Kontrast: 5.000.000:1 dinamicki, 8000:1 staticki Prikljucoci: 1 x AV, 1 x S-Video, 1 x VGA, 1 x Component video, 2 x HDMI, 2 x SCART, 1 x RGB Doplitelni funkcii: VESA wall mounting 100mm x 100mmi Garancija: 12 meseci

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 7 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.


         

Објавено


пред 7 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

Давате погрешен опис копуци!


         

Објавено


пред 9 години

од Ненајавен корисник

LG 42LW5500 e sosema drug model so 42" dijagonala i ne e isto so opisot na uredot koj se nudi.