TV LED LG 42LW4500

15.590,00 ден.   Спореди

TV LED LG 42LW4500


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конико компјутери http://www.koniko.com.mk/   Детали 15.590,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TV LED LG 42LW4500

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 7 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

Ova ne e TV so ekran od 42"


         

Објавено


пред 9 години

од Ненајавен корисник

proizvodot edlicen za tie pari no dali e ful ili osnovna verzija pozdrav