TV Hyundai 32" LE-R D LED HD 1366x768 16:9 HDMI x3/USB/Scart/DVB-C-T

11.000,00 ден.   Спореди

TV Hyundai 32" LE-R D LED HD 1366x768 16:9 HDMI x3/USB/Scart/DVB-C-T. - Direct LED - HD Ready 1366x768 - Aspect ratio 16:9 (wide screen) - Digital Video Broadcasting -Terrestrial / Cable DVB-T/C MPEG4...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 11.000,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TV Hyundai 32" LE-R D LED HD 1366x768 16:9 HDMI x3/USB/Scart/DVB-C-T. - Direct LED - HD Ready 1366x768 - Aspect ratio 16:9 (wide screen) - Digital Video Broadcasting -Terrestrial / Cable DVB-T/C MPEG4 H.264 3x HDMI (high definiton multimedia interface) SCART USB (picture, music, video) H.264 VGA PC Audio AV IN YPbPr - Contrast Ratio 3000:1 - Brightness 250 cd/m2 - 3D Combo filter - Hotel mode - Response time 5ms
Гаранција: 24 месеци

Дијагонала 32'' Inches
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи