TV Hitachi 32" 32HB6T41 LED SMART TV / WIFI Ready / USB Media / 3xHDMI / 400 BPI

TV Hitachi 32" 32HB6T41 LED SMART TV / WIFI Ready / USB Media / 3xHDMI / 400 BPI

12.990,00 ден.   Спореди

32 "HD LED TV (Direct-LED)
HVEC decoder (H.265)
400 BPI (The Best Picture Rate)
SMART (LAN RJ45)
DLNA 1.5
CI +
3x HDMI
1x SCART
VGA (PC)
Program Guide (EPG)
1x ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 12.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


32 "HD LED TV (Direct-LED)
HVEC decoder (H.265)
400 BPI (The Best Picture Rate)
SMART (LAN RJ45)
DLNA 1.5
CI +
3x HDMI
1x SCART
VGA (PC)
Program Guide (EPG)
1x USB Media
PVR recording programs
Sound: 2x 6W DTS HD
VESA
Energy Class: A +

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка