TV/FM Tuner RPC MPEG1/2 PCI

654,00 ден.   Спореди

TV Tuner intern, PCI, FM, MPEG1/2, remote control with multiple function, time-shifting, integrated programs


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 654,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TV Tuner intern, PCI, FM, MPEG1/2, remote control with multiple function, time-shifting, integrated programs

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка